Rozwiązania dla kobiet

Nasze procedury zabiegowe, oparte są na potrzebach  kobiet w każdym wieku, bez względu na stan fizjologiczny organizmu, czy wiek.

Jeśli jesteś:

  • w ciąży;
  • w okresie karmienia piersią;
  • w trakcie odstawienia antykoncepcji;
  • w okresie menopauzalnym/ przekwitania;
  • po przebytym nowotworze;
  • lub planujesz operacje z zastosowaniem narkozy,

Oddając się w ręce naszego specjalisty otrzymasz dobrany indywidualnie  plan terapeutyczny, który pomoże  Ci uzyskać piękny wygląd zdrowych włosów oraz zapobiec ich wypadaniu.

W trosce o Twoje  zdrowie procedury zabiegowe powstały w kontekście przeciwwskazań ale jednocześnie tak, aby kuracja mogła przynieść oczekiwane efekty.


Jeśli zaobserwowałaś u siebie któryś z powyższych stopni Skali Ludwiga, może to być objaw łysienie androgenowego.  Pamiętaj, że w łysieniu bardzo ważna jest profilaktyka, dlatego warto zgłosić się już dziś!

Im wcześniej zaczniesz, tym większa szansa na odratowanie Twoich włosów.

Konsultacja trychologiczna  pozwala nierzadko uniknąć diagnostyki inwazyjnej!

Efekty naszej pracy znajdą Państwo na stronie głównej.

Łysienie androgenetyczne jest najczęstszym zaburzeniem polegającym na przerzedzeniu włosów, dotyczącym kobiet i mężczyzn wszystkich ras. Częstość występowania androgenetic alopecia wzrasta z wiekiem i dotyczy ok. 42 % kobiet rasy kaukaskiej. Pierwsze objawy AGA u kobiet charakteryzują 2 szczyty występowania, przypadające na trzecią i piątą dekadę życia ( okres pomenopauzalny).