Dzień Kobiet

Gwałtowny postęp medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej zaczął odgrywać główną rolę w naszym pragnieniu doskonałości fizycznej, dając nam szansę podkreślenia lub wzmocnienia naszego naturalnego piękna i przestrzegania powszechnie rozumianej definicji piękna klasycznego. A jednak zbyt często widzimy coś kategorycznie sprzecznego z intuicyjnym pragnieniem samodoskonalenia. Szukając piękna, wpadamy w pułapkę ustaloną przez „wyznaczających trendy”, prowadzącą do nierealistycznych wyników opartych na zaabsorbowaniu fałszywymi obrazami i medialnymi hipotezami . Chętnie, być może kierując się ciekawością, zaczynamy i kończymy na uwielbieniu i utożsamianiu się z wieloma celebrytami, wieloma z tych, którzy mają bardzo niewiele do zaoferowania estetycznie lub artystycznie.

Kierując się zachowaniem estetyki w dążeniu do naturalnego piękna, pamiętajmy o tym zawsze drogie Panie, aby nie odchodzić od korzeni naturalnego piękna i tego Wam życzymy z okazji Dnia Kobiet. 

PROMOCJA z okazji Dnia Kobiet na zabiegi w DermaTrichos:

Konstultacja trychologiczna + trichoskopia 99 zł zamiat 149 zł

Infuzja tlenowa skóry głowy 59 zł zamiast 99 zł

Infuzja tlenowa twarzy 179 zł zamiast 239 zł

Dermapen 149 zł zamiast 199 zł

Mezoterapia igłowa skóry głowy 249 zł zamiast 299 zł

Terapia Peptydowa Hair Filler 399 zł zamiast 449 zł

Osocze bogatopłytkowe twarzy 399 zamiast 449 zł

Osocze bogatopłytkowe skóry głowy 499 zł zamiast 599 zł

System Angels 1999 zł zamiast 2199 zł

Fbryna  349 zł zamiast 399 zł

 

Więcej informacji dotyczących zabiegów w CENNIKU na stronie www.dermatrichos.pl. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zapisów. Promocja trwa do 8 marca ( włącznie) i nie łączy się z innymi promocjami.

Serdecznie zapraszamy, zespół DermaTrichos